Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3463040
12545
515
Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm
3457300
12546
515
Herendi lila virágmintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm 3458665
12547
515
3 darabos kínai kisváza szett, cca 20. sz középső harmada, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
3460465
12548
515
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3458842
12549
515
Herendi porcelán teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
3455953
12550
515
cca 20. sz. eleje, francia kézzel festett dísztál, jelzett, kis ütődéssel, d: 23,5 cm
3463683
12551
515
Hollóházi aranykontúrozott mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 36 cm 3444338
12552
515
60000
Herendi akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis mázhibával, jelzett (masszába nyomott és rajzolt jelzéssel), 18,5 cm /// Herend Nude, hand-painted, signed (Lux Elek), with minor glaze imperfection, marked (both impressed and painted), height: 18.5 cm.
3463057
12553
515
Antik bonbonier, sorszámozott, erős mázrepedéssel, 16x13 cm
3460137
12554
515
cc 1900 Antik kiöntő, jelzett, lepattanással, m: 14 cm 3457004
12555
515
Mitterteich 3 darab fodros peremű kínáló, h: 32,5 cm alatt
3455999
12556
515
cca 1920, Japán bowl "blue willow" mintával. Jelzett, mázszíneződéssel, d: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF