Porzellan

Zahl der Lose: 492

Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm
12545.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi lila virágmintás ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm
12546.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darabos kínai kisváza szett, cca 20. sz középső harmada, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
12547.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12548.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi porcelán teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
12549.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 20. sz. eleje, francia kézzel festett dísztál, jelzett, kis ütődéssel, d: 23,5 cm
12550.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi aranykontúrozott mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12551.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis mázhibával, jelzett (masszába nyomott és rajzolt jelzéssel), 18,5 cm /// Herend Nude, hand-painted, signed (Lux Elek), with minor glaze imperfection, marked (both impressed and painted), height: 18.5 cm.
12552.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik bonbonier, sorszámozott, erős mázrepedéssel, 16x13 cm
12553.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cc 1900 Antik kiöntő, jelzett, lepattanással, m: 14 cm
12554.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mitterteich 3 darab fodros peremű kínáló, h: 32,5 cm alatt
12555.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1920, Japán bowl "blue willow" mintával. Jelzett, mázszíneződéssel, d: 26 cm
12556.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF