Porzellan

Zahl der Lose: 492

Aquincum madárpár, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12473.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virágmintás talpas váza, jelzett, 2. oszt., hibátlan, m: 24,5 cm
12474.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós nőalakkal díszített kisváza, kopással, m: 9 cm
12475.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hattyú alakú virágtartó, 23x19 cm
12476.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Erika mintás háromrészes reggeliző szett, hibátlan, dobozában.
12477.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jegesmedve figura, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12478.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hozzá 6 darab rizsszemes leveses kanál, jelzett, hibátlan.
12479.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Antik német bonbonier, gazdag plasztikus gyümölcs díszítéssel, réz szerelékkel, kis sérüléssel, d: 9 cm
12480.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Doboznyi antik porcelán villanyszerelési alkatrész.
12481.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
12482.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi 3 részes Erika mintás asztali szett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik porcelán patikai tégely, cca 19. sz. második fele, pattogzással, elszíneződéssel, m: 18,5 cm
12484.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF