Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3476444
12401
515
Hollóházi art deco macska. Terv.: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, farka letört, m: 8,5 cm 3476308
12402
515
14000
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), h: 20 cm, m:18 cm 3476680
12403
515
Hollóházi Hajnalka mintás ékszeres edény. Jelzett, hibátlan, 18x13 cm 3476483
12404
515
Hollóházi hegedűs. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3474879
12405
515
6500
Hollóházi reklám hamuzó, a Weiss Manfréd Szerszámgépgyár Csepel logójával, jelzés nélkül, minimális kopással, 14x10 cm 3477087
12406
515
Japán 22 részes cseresznyevirág mintás tojáshéj porcelán teás készlet, süteményes tányérokkal, teljes. 3474460
12407
515
3200
Kaiser kobalt festésű fedeles söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3474376
12408
515
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, 9x7,5 cm 3481208
12409
515
Angol dísztál a Salisbury Cathedral ábrázolásával, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
3476772
12410
515
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm
3474711
12411
515
Zsolnay süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 25 cm 3477627
12412
515
6 darab régebbi kézzel festett kínai kisváza, közte jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF