Porzellan

Zahl der Lose: 492

Wagner & Apel Bertram madárnak fuvolázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
12413.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db mitológia jelenetes teás csésze, aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan
12414.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Drasche art deco halpár, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12415.

Rufpreis:
3 000 HUF
29

Herendi Hadik mintás asztali óra. Jelzett, hátulján karccal, m: 11 cm
12416.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay 3 darab bögre, jelzett, m: 10 cm
12417.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bólogatós fejű macska és malac asztaldíszek, kis pattogzással, m: 7 cm
12418.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche kutya, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
12419.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, restaurált, 10x11 cm
12420.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay nyúl. Jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12421.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wedgwood jasperware tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
12422.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

2 db arany és virág mintás teás csésze, aljjal, Matricás, jelzés nélkül, hibátlan.
12423.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán kéttartályos betegitató edény, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12424.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF