Porzellan

Zahl der Lose: 492

Herendi kisváza, jelzett, hibátlan, 2. oszt, m: 7 cm
12437.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Milky tejszínlikőrös porcelán palack. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay tollazott szélű 5 személyes kávés készlet, jelzett, kis kopással.
12439.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi piros rózsa, jelzett, hibátlan, h: 7,5 cm
12440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik német pásztorfiú figura, hibátlan, m: 12 cm
12441.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 29 cm
12442.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

3 darab porcelán maszk, h: 11 cm
12443.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wagner & Apel Bertram udvarló kisfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
12444.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wagner & Apel Bertram négylevelű lóherét gyűjtögető kislány. Jelzett, kézzel festett, sérüléssel, m: 13,5 cm
12445.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi tacskó. Terv: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 18 cm
12446.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi kulacs, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12447.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi Kitty mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12448.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF