Porzellan

Zahl der Lose: 492

Zsolnay repesztett vörös eozin "ökörvér" mázas rókafej asztali dísz. Jelzett, kis sérüléssel, m: 13 cm
12292.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay bambuszmintás 6 személyes kávés készlet, jelzett, teljes, egyik csészén repedésvonallal, cukortartó teteje ragasztott, mázrepedésekkel, díszdobozban, leírással.
12293.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
23

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló, jelzett, aranyozáson kopással, 20x17 cm
12294.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herendi Apponyi zöld bonbonier rózsa fogóval. Jelzett, minimális pattogzással, 11x9 cm
12295.

Rufpreis:
10 000 HUF

1939 Herendi sárga Grape Leaves mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, d: 18-29 cm
12296.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay süteményes készlet, virág mintával., Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6+1, d: 17-31 cm
12297.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Indiai kosár multicolor mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 18x18 cm
12298.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Apponyi purpur mintás fedeles váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 26 cm
12299.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, Kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással.
12300.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay 24 részes 6 személyes vadászmintás étkészlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, 1 tál alján lepattanással.
12301.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

12302.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12303.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF