Herendi Viktória mintás 6 személyes mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, a kancsó rózsa fogóján kis pattogzással. /// Herend Victoria pattern mocha / coffee set for 6 persons. Marked, complete, with minor chipping on the rose handle of the pot
Rosenthal 33 részes fehér porcelán szervírozó készlet. 6 darab mélytányér, 6 darab nagytányér, 6 darab tálka, 6 darab köretes tál, 3 darab pecsenyés tál, gyertyatartó pár, só- és borsszóró, kínáló, levesszervírozó. Jelzett, kis kopással.
Tintatartó készlet porzóval, tálcával. cca 1822-1845, Batiz vagy Kassa, írókázott mintás kőcserép, jelzés nélkül, felületi sérülésekkel, a tintatartó elszíneződött, 24x18 cm /// Circa 1822-1845, Batiz or Kassa, Patterned stoneware with incised decoration, unmarked, with surface damage, the inkwell discolored, 24×18 cm.