Porzellan

Zahl der Lose: 492

Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18,5 cm
12353.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás váza m: 36 cm + hamuzó.
12354.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wlocławek váza, jelzett, kopással, m: 18,5 cm
12355.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

Hollóházi Erika mintás két személyes teás készlet, tálcával, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 40 cm
12356.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay 8 darab paraszt tányér, jelzett, kopással, pattanással, d: 23,5 cm
12357.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német emeletes kínáló, virágmintával, jelzett, d: 25 cm, m: 24 cm
12358.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Johann Haviland egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, minimális kopással, d: 18 cm
12359.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria zsánerjelenet díszítésű kávés készlet. jelzett, teljes, minimális kopással.
12360.

Rufpreis:
8 000 HUF

Német fedeles söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12361.

Rufpreis:
1 800 HUF

"Porta Nigra" porcelán dísztál, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, certifikáttal.
12362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi németjuhász. Jelzett, hibátlan, 21x12 cm
12363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heinrich platinacsíkozott 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12364.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF