Porzellan

Zahl der Lose: 492

Herendi Viktória mintás oroszlánkörmös kaspó, jelzett, repedésvonallal, m: 18,5 cm
12425.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal vékonyporcelán teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
12426.

Rufpreis:
3 000 HUF

Polonne nyest figura, jelzett, hibátlan, h: 14 cm
12427.

Rufpreis:
2 400 HUF

Metzler & Ortloff váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12428.

Rufpreis:
1 200 HUF

Antik porcelán pipa, h: 30 cm
12429.

Antik porcelán pipa, h: 30 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 Kínai export porcelán egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér.Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
12430.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12431.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay 2 darab japán életképes hasas bögre, jelzett, egyik sérült, m: 9,5 cm
12432.

Rufpreis:
1 800 HUF

Moriage festéses kisváza, jelzett, m: 7,5 cm
12433.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincum fésülködő akt. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12434.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi bécsi rózsa mintás sültes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41x33 cm
12435.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vintage kézzel festett kínálótál, jelzett, hibátlan, 23x24 cm
12436.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF