Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3475871
12425
515
Herendi Viktória mintás oroszlánkörmös kaspó, jelzett, repedésvonallal, m: 18,5 cm 3482674
12426
515
Rosenthal vékonyporcelán teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 3476464
12427
515
Polonne nyest figura, jelzett, hibátlan, h: 14 cm 3476387
12428
515
Metzler & Ortloff váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3477331
12429
515
Antik porcelán pipa, h: 30 cm
3477125
12430
515
3800
cca 1900 Kínai export porcelán egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér.Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
3476859
12431
515
Olasz virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3476385
12432
515
Zsolnay 2 darab japán életképes hasas bögre, jelzett, egyik sérült, m: 9,5 cm 3480316
12433
515
Moriage festéses kisváza, jelzett, m: 7,5 cm
3480575
12434
515
Aquincum fésülködő akt. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3474793
12435
515
Herendi bécsi rózsa mintás sültes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41x33 cm
3477121
12436
515
Vintage kézzel festett kínálótál, jelzett, hibátlan, 23x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF