Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3476891
12449
515
Sarreguemines "Louis XV" csésze alátéttel, jelzett, sérült, d: 14 cm 3480770
12450
515
Bavaria Schumann zsánermintás ékszeres edény, jelzett, kopással, 15x9,5 cm
3481380
12451
515
1895-1970 Budapesti Porcelángyár kulacs, m: 11 cm
3480186
12452
515
3200
Antik szószos edény, kanállal, 22x14 cm
3481187
12453
515
Grafenthal teniszezőnő, jelzett, m: 14 cm 3480364
12454
515
Antik Karlsbad fürdőpohár, hibátlan, m: 11,5 cm 3458891
12455
515
Wagner & Apel Bertram babával játszó kislány nyúllal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm 3476860
12456
515
Gránit pogácsakínáló tál, jelzett, kopott, d: 20 cm
3476438
12457
515
Hollóházi babával játszó pizsamás lány, Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
3476757
12458
515
Herendi tertia bécsi rózsás egy személyes reggeliző készlet Kézzel festett, jelzett, hibátlan
3479789
12459
515
Zsolnay 6 darab virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3476390
12460
515
Lengyel kakadu figura, jelzett, m: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF