Porzellan

Zahl der Lose: 492

Sarreguemines "Louis XV" csésze alátéttel, jelzett, sérült, d: 14 cm
12449.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria Schumann zsánermintás ékszeres edény, jelzett, kopással, 15x9,5 cm
12450.

Rufpreis:
2 000 HUF

1895-1970 Budapesti Porcelángyár kulacs, m: 11 cm
12451.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Antik szószos edény, kanállal, 22x14 cm
12452.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Grafenthal teniszezőnő, jelzett, m: 14 cm
12453.

Rufpreis:
2 400 HUF
20

Antik Karlsbad fürdőpohár, hibátlan, m: 11,5 cm
12454.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Wagner & Apel Bertram babával játszó kislány nyúllal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
12455.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gránit pogácsakínáló tál, jelzett, kopott, d: 20 cm
12456.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi babával játszó pizsamás lány, Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12457.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi tertia bécsi rózsás egy személyes reggeliző készlet Kézzel festett, jelzett, hibátlan
12458.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay 6 darab virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12459.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Lengyel kakadu figura, jelzett, m: 23 cm
12460.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF