Porzellan

Zahl der Lose: 492

Zsolnay Don Quijote és Sancho Panza. Tervező: Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981). Jelzett, m: 38 cm /// Zsolnay Don Quixote and Sancho Panza. Designer: Zoltán Olcsai Kiss (1895-1981). Signed, height: 38 cm.
12255.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay kisplasztika - Vágyódás. Selyemfényű eozin mázakkal bevont finomfajansz, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12256.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, teljes, d: 16-28 cm
12257.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
13

Herendi Toporci Madonna. Terv.: Gácser Kata. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
12258.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi Rothschild mintás kínáló. Pereménél áttört és virágos mintával, jelzett, egy minimális mázhibával, d: 24 cm
12259.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi süteményes / szendvicses készlet. Kék búzavirág mintás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
12260.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi kisplasztika - Öngyilkos Kleopátra. Terv.: Szilágyi Nagy István (1900-1954). Jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12261.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay aranykontúrozott nőszirom mintás fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
12262.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi / Óherendi teás csésze, aljakkal. Kék búzavirág mintás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
12263.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 29 cm
12264.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas névjegykártyatartó, rákkal küzdő kígyó alakjával, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
12265.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Aquincum lány tállal. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 16 cm
12266.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF