Herendi süteményes / szendvicses készlet. Kék búzavirág mintás. Kézzel... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~572/Herendi-sutemenyes-szendvicses-keszlet-Kek-buzavirag-mintas-Kezzel-festett-jelzett-kis~II3474789
3474789
12260
515
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,30 EUR , 93,75 USD
Beschreibung: Herendi süteményes / szendvicses készlet. Kék búzavirág mintás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással
: kni