Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3476455
12267
515
22000
Aquincum aquazur kos. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 6,5x4,5 cm 3476457
12268
515
Aquincum aquazur bagoly persely. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3481903
12269
515
13000
Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 7 cm 3476463
12270
515
Hollóházi art deco zsiráf. Terv.: Grunda Károly. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3477301
12271
515
Herendi Viktória mintás talpas váza. Jelzett, alul a szerelékezéséből kiindulva pár repdésvonallal, m: 24,5 cm 3475868
12272
515
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm 3475834
12273
515
Herendi Rotschild mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm
3477987
12274
515
Herendi oroszlántalpas váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
3480695
12275
515
Európai exportra készült antik kínai címermintás gyertyatartó, hibátlan, m: 21,5 cm
3474709
12276
515
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3482672
12277
515
Zsolnay 6 darabos antik ibolyamintás bögre készlet, jelzett, aranyozása kopott, m: 9,5 cm 3481906
12278
515
Herendi citrom alakú fedeles edény rózsabimbó fogóval, jelzett, hibátlan, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF