Porzellan

Zahl der Lose: 492

Aquincum aquazur kos. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, 6,5x4,5 cm
12267.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
9

Aquincum aquazur bagoly persely. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12268.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 7 cm
12269.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
11

Hollóházi art deco zsiráf. Terv.: Grunda Károly. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12270.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás talpas váza. Jelzett, alul a szerelékezéséből kiindulva pár repdésvonallal, m: 24,5 cm
12271.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kézzel festett, m: 15,5 cm
12272.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Rotschild mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm
12273.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi oroszlántalpas váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
12274.

Rufpreis:
10 000 HUF

Európai exportra készült antik kínai címermintás gyertyatartó, hibátlan, m: 21,5 cm
12275.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12276.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay 6 darabos antik ibolyamintás bögre készlet, jelzett, aranyozása kopott, m: 9,5 cm
12277.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi citrom alakú fedeles edény rózsabimbó fogóval, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12278.

Rufpreis:
8 000 HUF
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF