Porzellan

Zahl der Lose: 492

Jelzett német art deco stílusú maszk falidísz, kopással, h: 27 cm
12341.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás hamuzó, jelzett, kopással, 14x11 cm
12342.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy kávés kanna. Matricás, jelzett, hibátlan m: 26 cm
12343.

Rufpreis:
3 000 HUF

Chodziez 2 darab lengyel váza, jelzett, hibátlan, m:12-16 cm
12344.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria vasfűmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
12345.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi kínai figurás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12346.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi 9-es számú Ferencváros focista, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12347.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Aranyozott porcelán elefánt figura, 9x8 cm
12348.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay mokkás kiöntő és cukordoboz. Matricás, jelzett, kiöntőn gyári tűzrepedés. 17 cm, 10 cm
12349.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi 6 darab csésze alátéttel, hibátlan.
12350.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi kisváza pár, jelzett, egyik sérüléssel, m: 12 cm
12351.

Rufpreis:
5 000 HUF

Arzberg aranyozott tejporcelán 16 részes szervírozó készlet, jelzett, hibátlan.
12352.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF