Porzellan

Zahl der Lose: 492

Herendi Tertia háromrészes szett, tálkán repedéssel, d: 19 cm
12316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bohóc figura, jelzett, minimális kopással, m: 15,5 cm
12317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
12318.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay japán mintás kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x9 cm
12320.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú + nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 12-14 cm
12321.

Rufpreis:
6 000 HUF

Copeland csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12322.

Rufpreis:
2 400 HUF

Német kőedény söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12323.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db Ada Kaleh feliratos Chodau mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan
12324.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi Ferencváros címeres hamuzó, jelzett, hibátlan, 13x8 cm
12325.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

2 db Herendi Apponyi mintás levél tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm
12326.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

5 darab vadászmintás porcelán bögre, hibátlan, m: 9,5 cm
12327.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF