Porzellan

Zahl der Lose: 492

1935 Kézzel festett csoportképet ábrázoló söröskorsó, m: 13 cm
12389.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerzit vadászjelenetes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12390.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi hegedűs. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12391.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sétáló petróleumlámpa, m: 13 cm
12392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Zova mintás dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 28 cm
12393.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
16

Vintage német bonbonier, jelzett, 12x9 cm
12394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12395.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 darab magyar porcelán állatfigura, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12396.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay tollazott virágmintás kávés készlet hiányokkal + 2 darab kínáló, jelzett, kopással.
12397.

Rufpreis:
5 000 HUF

1974. "IX. ORSZÁGOS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY DEBRECEN" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, d: 9 cm
12398.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
12399.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 12 cm
12400.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF