Porzellan

Zahl der Lose: 492

Szilágyi Mária: Lány gyümölcsökkel. Jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
12533.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mongol porcelán italos palack, jelzett, m: 18,5 cm
12534.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kahla 6 részes szervírozó készlet, pecsenyés tál, kínálótálak, szószkínáló, leveskínáló. Jelzett, fedő belsején kis hibával, jó állapotban.
12535.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cmielow fekete arany mintás mokkás készlet alátéttel, jelzett, 5 személyes, egy csésze és alj hiányzik, jelzett, hibátlan , d: 11 cm
12536.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 20,5 cm
12537.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Victoria pralinékínáló, jelzett, 19x17 cm
12538.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Royal Dux kutyájával világgá menő kisfiú. Jelzet,t hibátlan, m: 16 cm
12539.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi apróvirág mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
12540.

Rufpreis:
6 000 HUF

Karlovy Vary kúrapohár. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12542.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scherzer mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12543.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
12544.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF