Porzellan

Zahl der Lose: 492

Hummel Goebel dísztálka - "Girl on Tree". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12605.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Villeroy & Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12606.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai porcelán váza, hibátlan, m: 26 cm
12607.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm
12608.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bavaria klasszikus kínai mintás váza, jelzett, m: 13 cm
12609.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi olasz kaspó mintás váza és korsó, jelzett, hibátlan, m: 15-16,5 cm
12610.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm
12611.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Karsbad cseh porcelán kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal 9 cm
12612.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 darab antik fajansz tál, Telkibánya, Apátfalva, sérüléssel, d:14-23 cm
12613.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Porcelán asztali lámpa. Nem hozzávaló üveg búrával, Működik. 44 cm Kézzel festett.
12614.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12615.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 15x10 cm
12616.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF