Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3441737
12605
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Girl on Tree". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3436501
12606
515
Villeroy & Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3435519
12607
515
Kínai porcelán váza, hibátlan, m: 26 cm
3441662
12608
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Énekes kvartett". Jelzett, kopással, d: 10 cm 3306909
12609
515
Bavaria klasszikus kínai mintás váza, jelzett, m: 13 cm 3435019
12610
515
Hollóházi olasz kaspó mintás váza és korsó, jelzett, hibátlan, m: 15-16,5 cm
3434764
12611
515
cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm
3443827
12612
515
Karsbad cseh porcelán kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal 9 cm
3444217
12613
515
4400
3 darab antik fajansz tál, Telkibánya, Apátfalva, sérüléssel, d:14-23 cm
3435245
12614
515
Porcelán asztali lámpa. Nem hozzávaló üveg búrával, Működik. 44 cm Kézzel festett. 3441771
12615
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Wayside Harmony". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3435018
12616
515
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 15x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF