Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3441776
12617
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Happy Pastime". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
3443499
12618
515
Venezia Gold Collection 6 darab kis csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
3394933
12619
515
Gránit Eger témájú bonbonier, jelzett, minimális kopással, 10,5x15 cm 3425744
12620
515
8500
Doboznyi Delft stílusú porcelán kis tárgy és miniatúra, hozzá 46x41 cm-es fa miniatúra tartóval. 3423168
12621
515
Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
3419067
12622
515
Herendi csipkebogyó mintás csésze és 2 tálka, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13 cm
3420949
12623
515
Mason's Ironstone "Waterlily" tál, jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm
3419075
12624
515
Hollóházi korsó, Oroszlányi Szénbányák emblémával, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3419823
12625
515
30000
Herendi áttört nagy tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
3425725
12626
515
Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm
3362879
12627
515
30000
Herendi indai kosár fantázia mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
3423451
12628
515
Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF