Porzellan

Zahl der Lose: 492

Hummel Goebel dísztálka - "Happy Pastime". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12617.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Venezia Gold Collection 6 darab kis csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
12618.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gránit Eger témájú bonbonier, jelzett, minimális kopással, 10,5x15 cm
12619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Doboznyi Delft stílusú porcelán kis tárgy és miniatúra, hozzá 46x41 cm-es fa miniatúra tartóval.
12620.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Kalocsai porcelán cipő kisváza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12621.

Rufpreis:
1 200 HUF

12622.

Rufpreis:
4 000 HUF

12623.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi korsó, Oroszlányi Szénbányák emblémával, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi áttört nagy tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 35 cm
12625.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzett szőlőt evő hölgy figura, hibátlan, m: 8,5 cm
12626.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12627.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Unterweissbach puttó, jelzett, hibátlan, h: 8 cm
12628.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF