Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3425740
12629
515
Art deco táncosnő figura. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm 3409244
12630
515
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 29,5 cm 3420943
12631
515
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 31 cm
3421963
12632
515
10 darab vintage német fehérmázas design váza, klf tervezőktől és márkáktól, közte Arzberg, Royal, stb, jó darabokkal, jelzett, hibátlan, m: 9-20 cm
3420348
12633
515
Union csehszlovákia antik gyümölcsmintás tálca, jelzett, hibátlan, 35x18 cm 3425741
12634
515
7 darab zömmel régi gyermekjáték porcelán tárgy, m: 13 cm alatt 3423771
12635
515
Rosenthal "Tempelhof" hosszúkás szervírozótálca. Jelzett, hibátlan, 40x22 cm
3418983
12636
515
cca 1910-1920 Krautheim talapzatos kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 21 cm 3423470
12637
515
Porcelán gém figura, hibátlan, m: 14 cm
3425746
12638
515
6 darab lepkemintás porcelán gyűszű, fa tartóban, 16x8 cm
3165890
12639
515
Gránit 3 darab tárgy, kínáló, bögre, d: 22 cm alatt, kis sérülésekkel
3406744
12640
515
Kézzel festett kínai paradicsommadár mintás kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF