Porzellan

Zahl der Lose: 492

Herendi apróvirág mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
12557.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Bonbonier I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király portréjának ábrázolásával, alján "Boldog uj évet kíván Grauer Miksa udvari szállító" felirattal, lepattanással, pereménél sérüléssel, d: 11,5 cm, m: 7 cm /// Circa 1910 bonbonni?re, depicting the portrait of Franz Joseph I, Emperor of Austria, King of Hungary and Bohemia, with inscription on the base: ?Happy New Year from Miksa Grauer, purveyor to the court?, with chipping and rim damage, diameter: 11.5 cm, height: 7 cm.
12558.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Német madaraknak fuvolázó fiú figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12559.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeged város címerével ellátott két kis porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm, 9 cm
12560.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sitzendorf söröskorsó, a drezdai Hofkirche ábrázolásával, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12561.

Rufpreis:
5 000 HUF

Grafenthal őzpár, jelzett, kopással, m: 11,5 cm
12562.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bavaria vintage mintás kávés / teás szett, aranyozott színes dekorral, jelzett, teljes, hibátlan.
12563.

Rufpreis:
8 000 HUF

12564.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

cca 1927 Rosenthal "Maria" 12 személyes süteményes tányér készlet. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12565.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kínai paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 13,5 cm
12566.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 23 cm
12567.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Rózsamintás porcelán ékszeres edény, jelzés nélkül, d: 8 cm
12568.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF