Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3462716
12557
515
Herendi apróvirág mintás csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm 3430306
12558
515
14000
cca 1910 Bonbonier I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király portréjának ábrázolásával, alján "Boldog uj évet kíván Grauer Miksa udvari szállító" felirattal, lepattanással, pereménél sérüléssel, d: 11,5 cm, m: 7 cm /// Circa 1910 bonbonni?re, depicting the portrait of Franz Joseph I, Emperor of Austria, King of Hungary and Bohemia, with inscription on the base: ?Happy New Year from Miksa Grauer, purveyor to the court?, with chipping and rim damage, diameter: 11.5 cm, height: 7 cm.
3456911
12559
515
Német madaraknak fuvolázó fiú figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3460044
12560
515
Szeged város címerével ellátott két kis porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm, 9 cm 3457612
12561
515
Sitzendorf söröskorsó, a drezdai Hofkirche ábrázolásával, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
3464795
12562
515
Grafenthal őzpár, jelzett, kopással, m: 11,5 cm
3460296
12563
515
Bavaria vintage mintás kávés / teás szett, aranyozott színes dekorral, jelzett, teljes, hibátlan.
3440278
12564
515
100000
3459136
12565
515
15000
cca 1927 Rosenthal "Maria" 12 személyes süteményes tányér készlet. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3464333
12566
515
Kínai paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 13,5 cm
3458584
12567
515
Herendi petrezselyemlevél mintás váza. Jelzett, kézzel festett, m: 23 cm
3458562
12568
515
Rózsamintás porcelán ékszeres edény, jelzés nélkül, d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF