Porzellan

Zahl der Lose: 492

Lippelsdorf Wagner & Apel őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12705.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rosenthal kínálótálka, jelzett, d: 14,5 cm
12706.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eschenbach modernista design váza, jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
12707.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12708.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm
12709.

Rufpreis:
2 800 HUF

Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm
12710.

Rufpreis:
2 400 HUF

12711.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12712.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm
12713.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Sadler angol fajansz váza. Matricás, jelzett, egy halvány hajszálrepedéssel a száján 12 cm
12714.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
12715.

Rufpreis:
1 600 HUF

12716.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF