Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3330275
12705
515
3200
Lippelsdorf Wagner & Apel őzgida. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3335961
12706
515
Rosenthal kínálótálka, jelzett, d: 14,5 cm 3336468
12707
515
3400
Eschenbach modernista design váza, jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
3330248
12708
515
cca 1900/1910 Bernard Bloch Angol lord figura. Mázas kőedény, jelzett, m: 31,5 cm
3320036
12709
515
Hutschenreuther kiöntő. Aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm
3315247
12710
515
Echt kobalt kávés kanna. Mázas, aranyozott, minimális kopással 26 cm
3319360
12711
515
14000
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm
3320876
12712
515
2200
Aquincum Balatonfüred, Hévíz feliratos kis porcelán edénykék emlékek váza. Kézzel festett, jelzett, d: 4 cm
3316874
12713
515
500
Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm 3320370
12714
515
Sadler angol fajansz váza. Matricás, jelzett, egy halvány hajszálrepedéssel a száján 12 cm
3316402
12715
515
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
3320038
12716
515
5500
Winterling Marktleuthen teás és reggeliző készlet, Hat személyes. Aranyozott, jelzett, kopásokkal, + 6 db süteményes tányér
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF