Porzellan

Zahl der Lose: 492

Rosenthal tamburinos lány, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12678.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
12679.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12680.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett virágmintás kínáló, d: 25 cm, m: 6 cm
12681.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm
12682.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kis aranykopással, m: 15 cm
12684.

Rufpreis:
12 000 HUF

Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12685.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm
12686.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Meissen Waldsteint mintás tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
12687.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
12688.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm
12689.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12691.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF