Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3373255
12678
515
Rosenthal tamburinos lány, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3373443
12679
515
Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
3368374
12680
515
3200
Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
3368710
12681
515
Jelzett virágmintás kínáló, d: 25 cm, m: 6 cm
3341577
12682
515
50000
Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm
3368126
12684
515
3354508
12685
515
6500
Meissen kakasmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
3355689
12686
515
4800
Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm
3354509
12687
515
4800
Meissen Waldsteint mintás tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
3355338
12688
515
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
3358244
12689
515
3400
4 db Metzler & Ortoff porcelán váza és párologtató. Jelzett, hibátlan 14-19 cm 3358501
12691
515
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF