Porzellan

Zahl der Lose: 492

Herendi Apponyi lila mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
12461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kalocsai Porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm
12462.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi madárpár. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12463.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szecessziós kiöntő, kis kopással, m: 14 cm
12464.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi talpas váza, Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
12465.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db Hollóházi Volán kis korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm
12466.

Rufpreis:
3 000 HUF

Állatfej díszítéssel jelzett kínai csésze alátéttel, hibátlan, d: 11 cm
12467.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osiris Bradex Cliff Jackson plasztikus porcelán tál. Matricás, számozott, hibátlan 21cm
12468.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay hattyú. Terv: Sinkó András. Jelzett, hibátlan, 15x9 cm
12469.

Rufpreis:
5 000 HUF

Weiswasser kínáló. Matricás, jelzett, hibátlan 9 cm
12470.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cseh alt wien 8 darab zsánermintás tál, jelzett, kopással, d: 18-24 cm
12471.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Alka vintage egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12472.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF