Porzellan

Zahl der Lose: 492

R. Capodimonte fedeles edény. Tűzhibával, szájánál repedésvonallal, m: 20,5 cm
12509.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche teás készlet, kék csíkos, jelzett, hibátlan, hiányokkal.
12510.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fritz und Ilse Pfeffer túzok. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
12511.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német madaraknak fuvolázó fiú porcelán figura, sorszámozott, kis kopással, m: 14,5 cm
12512.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi fehér mázas kávés készlet. Jelzett (benyomott jelzés), rózsán minimális pattogzással, teljes, extra kínálóval.
12513.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Barokk hölgy porcelán figura, fodron sérüléssel, m: 18,5 cm
12514.

Rufpreis:
1 600 HUF

KPM kobaltszínű levél alakú kínáló, jelzett, kis kopással, 25x19 cm
12515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gombos Hungary jelzéssel festett dísztál, hátoldalon sérüléssel, d: 25 cm
12516.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás talpas váza, talp illeszkedésénél kis repedésvonallal, pattogzásokkal, jelzett, m: 23,5 cm
12517.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kis doboznyi porcelán tétel.
12518.

Kis doboznyi porcelán tétel.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay 9 darabos tárgy összeállítás, 1-1 pattogzással.
12519.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bohemia hagymamintás kínálótál, jelzett, hibátlan, d: 30 cm
12520.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF