Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458574
12509
515
R. Capodimonte fedeles edény. Tűzhibával, szájánál repedésvonallal, m: 20,5 cm 3460886
12510
515
Drasche teás készlet, kék csíkos, jelzett, hibátlan, hiányokkal.
3457328
12511
515
Fritz und Ilse Pfeffer túzok. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm 3459822
12512
515
Német madaraknak fuvolázó fiú porcelán figura, sorszámozott, kis kopással, m: 14,5 cm
3457258
12513
515
30000
Herendi fehér mázas kávés készlet. Jelzett (benyomott jelzés), rózsán minimális pattogzással, teljes, extra kínálóval. 3458571
12514
515
Barokk hölgy porcelán figura, fodron sérüléssel, m: 18,5 cm
3452894
12515
515
KPM kobaltszínű levél alakú kínáló, jelzett, kis kopással, 25x19 cm 3463701
12516
515
Gombos Hungary jelzéssel festett dísztál, hátoldalon sérüléssel, d: 25 cm
3462722
12517
515
Herendi Viktória mintás talpas váza, talp illeszkedésénél kis repedésvonallal, pattogzásokkal, jelzett, m: 23,5 cm
3457361
12518
515
Kis doboznyi porcelán tétel. 3457000
12519
515
Zsolnay 9 darabos tárgy összeállítás, 1-1 pattogzással.
3459798
12520
515
Bohemia hagymamintás kínálótál, jelzett, hibátlan, d: 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF