Porzellan

Zahl der Lose: 492

Villeroy & Boch Saxony antik gyümölcsmintás tálaló alátét, jelzett, mázrepedéssel, d: 30 cm
12365.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

3 darab kis porcelán figura, közte Alt Wien, közte sérüléssel, m: 8 cm alatt
12366.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bögre a Rolling Stones ábrázolásával, hibátlan, m: 10,5 cm
12367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi és Drasche nyúl figurák, jelzett, hibátlan, m: 8 cm alatt
12368.

Rufpreis:
2 400 HUF

Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
12369.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vajtartó, citromtartó Porcelán edény jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
12370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vintage süteménykínáló készlet, jelzés nélkül, hibátlan, d: 14,5-20 cm
12371.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm
12372.

Rufpreis:
2 400 HUF

hollóházi hortenzia mintás szív alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
12373.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum Macival sétáló gyermek. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
12374.

Rufpreis:
2 400 HUF

Art deco stílusú kerámia falimaszk, jelzett, h: 29 cm
12375.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Hollóházi népi mintás bögre pár, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
12376.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF