Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3477062
12365
515
Villeroy & Boch Saxony antik gyümölcsmintás tálaló alátét, jelzett, mázrepedéssel, d: 30 cm 3481277
12366
515
3 darab kis porcelán figura, közte Alt Wien, közte sérüléssel, m: 8 cm alatt
3481206
12367
515
Bögre a Rolling Stones ábrázolásával, hibátlan, m: 10,5 cm 3476450
12368
515
Hollóházi és Drasche nyúl figurák, jelzett, hibátlan, m: 8 cm alatt
3474476
12369
515
Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
3476780
12370
515
Vajtartó, citromtartó Porcelán edény jelzés nélkül, hibátlan 18 cm 3477198
12371
515
3200
Vintage süteménykínáló készlet, jelzés nélkül, hibátlan, d: 14,5-20 cm
3479616
12372
515
Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm
3476447
12373
515
hollóházi hortenzia mintás szív alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
3476442
12374
515
Aquincum Macival sétáló gyermek. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3477437
12375
515
Art deco stílusú kerámia falimaszk, jelzett, h: 29 cm 3476392
12376
515
Hollóházi népi mintás bögre pár, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF