Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3478602
12377
515
Dísztál. Japán, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kézzel festett, restaurált, d: 19 cm
3478027
12378
515
4600
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12 cm
3474274
12379
515
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett mintával díszített plakett, jelzett, hibátlan, 6,5x4,5 cm 3474796
12380
515
Herendi bécsi rózsa mintás sültes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm
3481186
12381
515
Delft 2 darab porcelán cipő, h: 9-12 cm
3481336
12382
515
Rosenthal "Bremen" bögre. Designer: Katerina Hladikova. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3479399
12383
515
Zsolnay virágmintás ékszeres edény, jelzett, 11,5x7,5 cm 3476477
12384
515
Zsolnay tehén. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm 3479615
12385
515
Antik porcelán kéz alakú gyűrűtartó, h: 9,5 cm 3476020
12386
515
Porcelán lágytojás kínáló szett, 6 darab, sószóróval, m: 6-8 cm 3480840
12387
515
Bavaria két darab egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3480728
12388
515
Bavaria négyrészes egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF