Porzellan

Zahl der Lose: 492

Dísztál. Japán, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kézzel festett, restaurált, d: 19 cm
12377.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12 cm
12378.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett mintával díszített plakett, jelzett, hibátlan, 6,5x4,5 cm
12379.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi bécsi rózsa mintás sültes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm
12380.

Rufpreis:
10 000 HUF

Delft 2 darab porcelán cipő, h: 9-12 cm
12381.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal "Bremen" bögre. Designer: Katerina Hladikova. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
12382.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay virágmintás ékszeres edény, jelzett, 11,5x7,5 cm
12383.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay tehén. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
12384.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik porcelán kéz alakú gyűrűtartó, h: 9,5 cm
12385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán lágytojás kínáló szett, 6 darab, sószóróval, m: 6-8 cm
12386.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria két darab egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12387.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria négyrészes egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12388.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF