Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3449010
12521
515
Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm
3444341
12522
515
30000
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted
3440267
12523
515
60000
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
3463685
12524
515
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm
3457270
12525
515
3462709
12526
515
3800
Herendi Apponyi purpur mintás tálka, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm 3460267
12527
515
3200
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített ovális bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 15 cm
3451151
12528
515
30000
cca 1920/30 Anya gyermekével - art deco fali plakett. Porcelán, fa lapra erősítve, jelzés nélkül, hibátlan, 29x23 cm /// c. 1920/30 Mother with Child - Art Deco wall plaque. Porcelain mounted on wooden panel, unsigned, flawless, 29 × 23 cm.
3458995
12529
515
11000
Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
3456529
12530
515
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3458855
12531
515
3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm
3457296
12532
515
Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF