Porzellan

Zahl der Lose: 492

Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, hibátlan m: 20 cm
12521.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted
12522.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
12523.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm
12524.

Rufpreis:
4 000 HUF

12525.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Apponyi purpur mintás tálka, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm
12526.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített ovális bonbonier. Jelzett, hibátlan, h: 15 cm
12527.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1920/30 Anya gyermekével - art deco fali plakett. Porcelán, fa lapra erősítve, jelzés nélkül, hibátlan, 29x23 cm /// c. 1920/30 Mother with Child - Art Deco wall plaque. Porcelain mounted on wooden panel, unsigned, flawless, 29 × 23 cm.
12528.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12529.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12530.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db kis porcelán figura, közötte jelzett, lány szoknyáján sérülések 6-10 cm
12531.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Carlsbad 1888 Kúrapohár, repedéssel, m: 11,5 cm
12532.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF