Porzellan

Zahl der Lose: 492

Slamand Nord Hamage antik francia fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm
12497.

Rufpreis:
6 000 HUF

Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12498.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay lüszteres zsánermintás kávés készlet, kiöntő nélkül, jelzett, egyik csészén pattanással.
12499.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vintage Gerzit snack kínáló készlet, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12500.

Rufpreis:
6 000 HUF

PHG Meissen 2 darab sárkánymintás váza és egy fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt
12501.

Rufpreis:
12 000 HUF

Liba asztaldísz figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
12502.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi háromlábú Erika mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fém szerelékes porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, 11x8,5x4 cm
12504.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meissen antik kézzel festett teás csésze, aljjal, jelzett, aranyozáson kopással, kardos jelzés, d: 15 cm
12505.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi bonbonier, Petőfi Sándor kiskőrösi szülőházának ábrázolásával, 14x9 cm
12506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wagner & Apel Bertram kutyájának harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
12507.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
12508.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF