Porzellan Zahl der Lose: 492
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3477330
12497
515
Slamand Nord Hamage antik francia fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm
3476496
12498
515
3400
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
3480076
12499
515
Zsolnay lüszteres zsánermintás kávés készlet, kiöntő nélkül, jelzett, egyik csészén pattanással.
3477140
12500
515
Vintage Gerzit snack kínáló készlet, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
3477400
12501
515
PHG Meissen 2 darab sárkánymintás váza és egy fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt
3476474
12502
515
2200
Liba asztaldísz figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm 3481334
12503
515
Hollóházi háromlábú Erika mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3477926
12504
515
Fém szerelékes porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, 11x8,5x4 cm
3465302
12505
515
Meissen antik kézzel festett teás csésze, aljjal, jelzett, aranyozáson kopással, kardos jelzés, d: 15 cm 3475920
12506
515
Hollóházi bonbonier, Petőfi Sándor kiskőrösi szülőházának ábrázolásával, 14x9 cm 3458887
12507
515
Wagner & Apel Bertram kutyájának harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
3479809
12508
515
13000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF