Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~572/Hollohazi-Szasz-Endre-tervezte-mintaval-diszitett-vaza-jelzett-kis-kopassal-m-25-5-cm~II3479809
3479809
12508
515
13000
Rufpreis:
13 000 HUF 35,23 EUR , 40,63 USD
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm
: kni