Porzellan

Zahl der Lose: 492

10 darabos söröskorsó gyűjtemény, porcelán, kőedény, jó darabokkal.
12328.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gazdagon díszített német fedeles söröskorsó, jelzett, m: 19,5 cm
12329.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum madár, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum fésülködő akt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12331.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, alján kis kopással, m: 31 cm
12332.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, minimális kopással, 15x8,5 cm
12333.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Viet Nam Dona padlóváza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
12334.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hüttl Tivadar fedeles szószkínáló kanállal, jelzett, 17x8 cm
12336.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
11

Eschenbach modern stílusú 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12337.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Várda ó-barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 24 cm
12338.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dulevo porcelán kávés készlet, jelzett, teljes, minimális kopással.
12339.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hollóházi népi mintás dísztál, jelzett, d: 24 cm
12340.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF