Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3357286
12399
493
Városlőd 2 darab régebbi dísztál, jelzett, kis kopással, d: 18 cm 3263288
12400
493
Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm 3265438
12401
493
3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
3325827
12402
493
3386060
12403
493
Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal
3380420
12404
493
Zömmel angol porcelán és fajansz tétel, benne 13 db tányér, 7 db csésze, stb., néhány sérült darabbal, klf jelzéssel. 3379604
12405
493
Hiányos teás készlet (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, hibákkal
3382635
12406
493
16 darab porcelán gyűszű, közte Hollóházi 3382486
12407
493
cca 1870 Villeroy & Boch kínai mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 14 cm 3382473
12408
493
cca 19. sz. vége, porcelán medál Friedrich Schiller kézzel festett arcképével, réz szerelékkel, kis ütődéssel, d: 6,5 cm
3382239
12409
493
Limoges Camus Cognac porcelán flaska és hamuzó, Napoleon képével díszítve, egyik díszdobozban, m: 22 cm, d: 22 cm, kis kopással. 3385138
12410
493
6500
1913 KPM kétszemélyes hatrészes kávészervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm alatt Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF