Porzellan

Zahl der Lose: 310

Városlőd 2 darab régebbi dísztál, jelzett, kis kopással, d: 18 cm
12399.

Rufpreis:
1 000 HUF

Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
12400.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
12401.

Rufpreis:
3 000 HUF

12402.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szliács fürdő (Sliac kupele, SK) mázas fajansz bögre kakas figurával. ca 1900 7 cm kis mázhibákkal
12403.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zömmel angol porcelán és fajansz tétel, benne 13 db tányér, 7 db csésze, stb., néhány sérült darabbal, klf jelzéssel.
12404.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hiányos teás készlet (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, hibákkal
12405.

Rufpreis:
6 000 HUF

16 darab porcelán gyűszű, közte Hollóházi
12406.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1870 Villeroy & Boch kínai mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 14 cm
12407.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 19. sz. vége, porcelán medál Friedrich Schiller kézzel festett arcképével, réz szerelékkel, kis ütődéssel, d: 6,5 cm
12408.

Rufpreis:
5 000 HUF

Limoges Camus Cognac porcelán flaska és hamuzó, Napoleon képével díszítve, egyik díszdobozban, m: 22 cm, d: 22 cm, kis kopással.
12409.

Rufpreis:
5 000 HUF

1913 KPM kétszemélyes hatrészes kávészervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm alatt
12410.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF