Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3383263
12423
493
21 darab gyűszű, zömmel virágmintás
3381447
12424
493
cca 1900, Porcelán bonbonierre, jelzés nélkül, számozott, kis kopással, d: 13,5 cm 3381265
12425
493
Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm
3381259
12426
493
Aoi China japán madaras dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31cm
3377571
12427
493
3400
J.&G. Meakin Staffordshire 6 darabos tányér szett, jelzett, egyik darabon lepattanással, d: 24 cm
3377517
12428
493
3800
Waechtersbach modern kancsó, jelzett, hibátlan, 24x18 cm
3377564
12429
493
Villeroy & Boch "Albertina" szervírozótálca, jelzett, hibátlan, 34x23 cm 3378816
12430
493
Ritzenhoff "Flirt" kétszemélyes reggeliző készlet, 2 darab csésze alátéttel, reggeliző tányér, egy cukortartó és kiöntő. Jelzett, hibátlan, d: 21 cm 3378820
12431
493
Villeroy & Boch "Albertina" vajkínáló, jelzett, hibátlan, 21,5x16 cm 3378879
12432
493
Villeroy & Boch "Rusticana" 12 darab csészealj tálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3365707
12433
493
Francia porcelán ikebana, jelzett, kopottsággal, 7x7 cm
3366141
12434
493
Kaiser designer süteményes tál készlet, 6 darab, jelzett, minimális kopással, d: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF