Porzellan

Zahl der Lose: 310

21 darab gyűszű, zömmel virágmintás
12423.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900, Porcelán bonbonierre, jelzés nélkül, számozott, kis kopással, d: 13,5 cm
12424.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel kutyapár, sérüléssel, jelzett, m: 9,5 cm
12425.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aoi China japán madaras dísztál, jelzett, hibátlan, d: 31cm
12426.

Rufpreis:
4 000 HUF

J.&G. Meakin Staffordshire 6 darabos tányér szett, jelzett, egyik darabon lepattanással, d: 24 cm
12427.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Waechtersbach modern kancsó, jelzett, hibátlan, 24x18 cm
12428.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Villeroy & Boch "Albertina" szervírozótálca, jelzett, hibátlan, 34x23 cm
12429.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ritzenhoff "Flirt" kétszemélyes reggeliző készlet, 2 darab csésze alátéttel, reggeliző tányér, egy cukortartó és kiöntő. Jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12430.

Rufpreis:
6 000 HUF

Villeroy & Boch "Albertina" vajkínáló, jelzett, hibátlan, 21,5x16 cm
12431.

Rufpreis:
5 000 HUF

Villeroy & Boch "Rusticana" 12 darab csészealj tálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
12432.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Francia porcelán ikebana, jelzett, kopottsággal, 7x7 cm
12433.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kaiser designer süteményes tál készlet, 6 darab, jelzett, minimális kopással, d: 20 cm
12434.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF