Porzellan

Zahl der Lose: 310

Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
12479.

Rufpreis:
800 HUF

Doanld kacsa porcelán szobor, jelzett, m: 11,5 cm
12480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm
12482.

Rufpreis:
1 800 HUF

24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
12483.

Rufpreis:
2 400 HUF

12484.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rosenthal Karácsony Regensburgban porcelán dísztál. terv Georg Küspert. Matricás, jelzett hibátlan 22 cm
12485.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karlovy Vary kúrapohár, jelzett, m: 9,5 cm
12486.

Rufpreis:
1 600 HUF

Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
12487.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Kakaós bögre és csésze. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan
12489.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Balalajkás muzsik A. Szoszenszkij. Kézzel festett, j.n hibátlan
12490.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arabia szélmalom mintás angol fajansz kávés vagy teás kanna. jelzett, hibátlan 20 cm
12491.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vadász mintás angol fajansz tányérok 6 db Coaching scenes. jelzett, hibátlan d: 15 cm
12492.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF