Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889497
12479
493
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
3343853
12480
493
Doanld kacsa porcelán szobor, jelzett, m: 11,5 cm 3282303
12482
493
Schlaggenwald asztaközép és fedeles kínáló alátéttel, cca 1940, h: 26 cm 3256977
12483
493
24k arannyal díszített görög dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
3256970
12484
493
3313399
12485
493
Rosenthal Karácsony Regensburgban porcelán dísztál. terv Georg Küspert. Matricás, jelzett hibátlan 22 cm
3307226
12486
493
Karlovy Vary kúrapohár, jelzett, m: 9,5 cm 3193546
12487
493
600
Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm 3380714
12489
493
Kakaós bögre és csésze. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan 3380706
12490
493
Balalajkás muzsik A. Szoszenszkij. Kézzel festett, j.n hibátlan 3380427
12491
493
Arabia szélmalom mintás angol fajansz kávés vagy teás kanna. jelzett, hibátlan 20 cm 3380423
12492
493
Vadász mintás angol fajansz tányérok 6 db Coaching scenes. jelzett, hibátlan d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF