Porzellan

Zahl der Lose: 310

Zsolnay plasztika - Orpheusz és Eurüdiké. Formába öntött, savmaratott eozinmázakkal fedett finomfajansz. Terv.: Szamovolszky Ödön. 1905 körül. Jelzett, talpánál kis kopással, az eozinmáz néhol buboréknyomos, m: 36,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12178.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

cca 1885 Zsolnay padlóváza közel-keleti mintákkal. Formába öntött, magastüzű mázakkal bevont finomfajansz. Tagolt négyszögletes forma, kinyíló peremrésszel, aranykontúrozott keleties virágmintákkal Jelzett az alján: TJM családi márkajelzés, kis kopással tűzhibával, m: 38 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12179.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Fischer Vilmos Kolozsvár teás kézlet, kézzel festett, jelzett, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm
12180.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12181.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay váza mezei virágokkal. cca 20. sz. utolsó harmada, magastüzű opak sötét eozin mázon elágazó mezei virág mintákkal, különféle színű egymást átfedő eozinrétegekkel, jelzett: öttornyos handpainted jelzés, hibátlan, m: 22,5 cm /// Circa last third of the 20th century. High-fired opaque dark eosin glaze with branching wildflower patterns, featuring overlapping eosin layers in various colors. Marked: five-tower "handpainted" mark. Flawless condition. Height: 22.5 cm.
12182.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

August Bauscher empír stílusú fedeles díszváza, oldalán maszkos díszítésű fogókkal, rokályos és növényi ornamentikával díszített testtel, matricás zsánerjelenettel, egyik fogó javított. Jelzett, kis kopással, m: 86 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12183.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay Szt. Erzsébet. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
12184.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Herendi zöld rózsa mintás 12 személyes étkészlet, pár hiánnyal, 1-1 sérült darabbal, kopással, összesen 62 darab, 1940-1941 jelzéssel.
12186.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Herendi zöld rózsa mintás 6 személyes teás - kávés készlet. Jelzett (klf), kopással, 2-3 sérült darabbal.
12187.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanással, 1 alj hiánnyal, 24x14 cm
12188.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 37 cm
12189.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12191.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF