80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
August Bauscher empír stílusú fedeles díszváza, oldalán maszkos díszítésű fogókkal, rokályos és növényi ornamentikával díszített testtel, matricás zsánerjelenettel, egyik fogó javított. Jelzett, kis kopással, m: 86 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!