Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362879
12192
493
30000
2829570
12193
493
19000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm 3323410
12194
493
Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
3328950
12195
493
9500
Herendi Apponyi zöld mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, sérült, h: 16,5 cm 2856722
12196
493
3351848
12197
493
Herendi Bunch of Tulip mintás kínáló, jelzett, hibátlan, 29x24 cm 3351839
12199
493
15000
Herendi biszkvit váza, jubileumi mintával, terv: Tamás Ákos. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
3362882
12200
493
15000
Herendi sárga Apponyi mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 27 cm 3384267
12201
493
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 3383959
12202
493
Herendi Apponyi zöld mintás kétfüles váza, jelzett, aljánál lepattanásokkal, m: 33,5 cm 3383151
12203
493
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kopással, 7x7 cm
3384438
12204
493
4800
Herendi D'or et Vert mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF