Porzellan

Zahl der Lose: 310

12192.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12193.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi virágmintás áttört porcelán bonbonier eper fogóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
12194.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Apponyi zöld mintás tojás alakú bonbonier, jelzett, sérült, h: 16,5 cm
12195.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

12196.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Bunch of Tulip mintás kínáló, jelzett, hibátlan, 29x24 cm
12197.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi biszkvit váza, jubileumi mintával, terv: Tamás Ákos. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12199.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi sárga Apponyi mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 27 cm
12200.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12201.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás kétfüles váza, jelzett, aljánál lepattanásokkal, m: 33,5 cm
12202.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, kopással, 7x7 cm
12203.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi D'or et Vert mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm
12204.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF