Porzellan

Zahl der Lose: 310

Thomas Ivory Bavaria rózsa virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
12304.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meisseni sárkányos, kínai mintás váza. Kézzel festett jelzett, hibátlan 14 cm
12305.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

2 db Meisseni sárkány mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm, 24x17 cm
12306.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meissen szőlőmintás köretes tál, jelzett, kis tűzhibával, 21x22 cm
12307.

Rufpreis:
12 000 HUF

12308.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12309.

Rufpreis:
10 000 HUF

12310.

Rufpreis:
10 000 HUF

12311.

Rufpreis:
10 000 HUF

12312.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 db klf német fehér mázas váza. 19-24 cm
12314.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sarreguemines váza. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
12315.

Rufpreis:
12 000 HUF

Limoges Tiffany & Co. Villandry kínáló. Jelzett, hibátlan, 27x25 cm
12316.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF