Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3381938
12273
493
Hollóházi bonbonnier 14x10 cm 3384381
12274
493
Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 3384205
12275
493
Miskolczi Emlék Hollóházi riolit dísztál, repedéssel, d: 15 cm 3381901
12276
493
Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 3381903
12277
493
Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 20 cm 3357319
12278
493
Hollóházi 5 darab hordó alakú pohár, jelzett, kopással, m: 7,5 cm 3350470
12282
493
Hollóházi virágmintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3277060
12285
493
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm 3254504
12286
493
Hollóházi MHSZ porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 19 cm 3327456
12287
493
Hollóházi Munkavédelmi vetélkedő plakett 1979. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3340540
12288
493
Hollóházi váza, jelzett, m: 17 cm 3379599
12290
493
60000
Teás készlet ás tálca. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF