Porzellan

Zahl der Lose: 310

Hollóházi bonbonnier 14x10 cm
12273.

Hollóházi bonbonnier 14x10 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi nyúlpár figura, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
12274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miskolczi Emlék Hollóházi riolit dísztál, repedéssel, d: 15 cm
12275.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 20 cm
12277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi 5 darab hordó alakú pohár, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
12278.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi virágmintás gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
12282.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, m: 25,5 cm
12285.

Rufpreis:
2 000 HUF

12286.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Munkavédelmi vetélkedő plakett 1979. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
12287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi váza, jelzett, m: 17 cm
12288.

Rufpreis:
3 000 HUF

Teás készlet ás tálca. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb hibákkal. Tál: 42 cm
12290.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF