Porzellan

Zahl der Lose: 310

2 db Bohóc figura. Porcelán, mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm
12387.

Rufpreis:
6 000 HUF

Luciano modernista design váza, jelzett, minimális kopással, 21x25 cm
12388.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 darab porcelán kaspó, oroszlános, jelzett, mázrepedéssel, m: 10-17 cm
12389.

Rufpreis:
5 000 HUF

Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Bad Sooden a Werra. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 27 cm
12390.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm
12391.

Rufpreis:
5 000 HUF

Melitta porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 33 cm
12392.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm
12393.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db német arany és fehér mázas váza. 15-17 cm
12394.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hummel Goebel reklámos asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 32,5 cm
12395.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ülő gyermek figura, biszkvit porcelán, jelzett, m: 20,5 cm
12396.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gold Collection 6 darab virágmintás csésze alátéttel, bontatlan, hibátlan, díszdobozban, poharak m: 8 cm
12397.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hummel Goebel túrázó fiú, jelzett, kopással, m: 12 cm
12398.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF