Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3346032
12387
493
2 db Bohóc figura. Porcelán, mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 10 cm
3346624
12388
493
3800
Luciano modernista design váza, jelzett, minimális kopással, 21x25 cm
3340644
12389
493
2 darab porcelán kaspó, oroszlános, jelzett, mázrepedéssel, m: 10-17 cm 3313429
12390
493
Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Bad Sooden a Werra. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 27 cm
3361210
12391
493
Rosenthal 6 + 4 db tálka, jelzett, hibátlanok 11 cm
3361182
12392
493
Melitta porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 33 cm
3361178
12393
493
Hutschenreuter porcelán tál. Jelzett, hibátlan d: 32 cm
3361199
12394
493
3 db német arany és fehér mázas váza. 15-17 cm
3363578
12395
493
Hummel Goebel reklámos asztalközép kínáló, jelzett, kopással, d: 32,5 cm
3363869
12396
493
Ülő gyermek figura, biszkvit porcelán, jelzett, m: 20,5 cm 3365389
12397
493
Gold Collection 6 darab virágmintás csésze alátéttel, bontatlan, hibátlan, díszdobozban, poharak m: 8 cm
3365839
12398
493
4800
Hummel Goebel túrázó fiú, jelzett, kopással, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF