Porzellan

Zahl der Lose: 310

Ritzenhoff Via Scala asztalközép kínáló pár, jelzett, hibátlan, 26,5x26,5 cm
12411.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Villeroy & Boch szecessziós stílusú dísztál, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
12412.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Besztercebányai Mária-templom képével és plasztikus kék róka figurával díszített névjegykártyatartó, kis kopással, 18,5x13 cm
12413.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Arczkenőcs Kovács József Gyógyszerésztől Nagy-Enyeden porcelán tégely, m: 7 cm
12414.

Rufpreis:
5 000 HUF

Limoges bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
12415.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12 darab porcelán cukortartó, jelzettek, közte jó darabokkal, Rosenthal, angol porcelán, stb, minimális kopással.
12416.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben.
12417.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Zsánerjelenettel díszített 6 darabos porcelán bögre szett, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
12418.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, kis kopással, klf méretben, közte Meissen, hagymamintás, stb.
12419.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Brázay Kálmán nagykereskedő Budapest nőalakos porcelán parfümtartó fiola, jelzett, m: 9 cm
12420.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

Kínai fedeles váza, kis kopással, m: 25 cm
12421.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Aranymintás német fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
12422.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF