Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3350496
12356
493
5 darab porcelán rózsa, közte 2 darab minimálisan pattogzott Herendi, jelzett. 3344008
12357
493
Sárkányölő Szent György. Festett biszkvit porcelán szobor, jelzett, restaurált, m: 24,5 cm
3346499
12358
493
4600
Pagnossin olasz 6 személyes gyümölcsleveses tál alátéttel készlet, jelzett, hibátlan. 3346512
12359
493
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel.
3341320
12360
493
Kínai bölcs figura, m: 19 cm
3341265
12361
493
4200
2 darab antik porcelán komatál, egyik sérült, d: 11 cm
2824886
12366
493
3254457
12367
493
4400
3326077
12368
493
cca 19. sz vége, 2 darab Karlsbad csésze alátéttel. Kopott, egyik alátéten repedéssel, d: 9,5 cm
3325860
12370
493
3 db Német porcelán nyuszi és teknős tálka , jelzett, hibátlan 10 cm, 11 cm + virágos tálka d: 14 cm, kissé kopott
3307155
12371
493
3200
Royal Dux kisváza, aranyozott, virágmintával, jelzett, m: 14,5 cm 3281636
12372
493
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF