Porzellan

Zahl der Lose: 310

5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
12373.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12374.

Rufpreis:
1 200 HUF

12375.

Rufpreis:
1 800 HUF

12376.

Rufpreis:
2 400 HUF

12377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
12378.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db kínai porcelán szobor, eredeti dobozában, jelzés nélkül. 11 cm
12379.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 darab jelzett fajansz fiók, h: 18,5 cm
12380.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt
12381.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Német vasfűmintás 19 részes szervírozó összeállítás, klf jelzésekkel, kis kopással.
12382.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

12383.

Rufpreis:
6 000 HUF

Spechtsbrunn Thuringia 3 darab váza, jelzett, kopással, m: 16-21 cm
12385.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF