Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278780
12373
493
2200
5 db porcelán figura. fehér mázas. egy biszkvit 11-24 cm
2467162
12374
493
3176879
12375
493
3030161
12376
493
3232051
12377
493
3323272
12378
493
Ilmenau mintás hiányos mokkás készlet. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
3327452
12379
493
3 db kínai porcelán szobor, eredeti dobozában, jelzés nélkül. 11 cm
3340957
12380
493
3200
3 darab jelzett fajansz fiók, h: 18,5 cm
3340986
12381
493
3200
Régi kiöntő és cukordoboz, sérüléssel, m: 18 cm alatt
3362698
12382
493
6500
Német vasfűmintás 19 részes szervírozó összeállítás, klf jelzésekkel, kis kopással. 3363379
12383
493
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül, m: 24,5 cm /// Aquincum Porcelain Factory: Girl with a Dove. Marked, flawless. Design: Antónia Ősz Szabó. Around 1970, height: 24.5 cm. 3340443
12385
493
Spechtsbrunn Thuringia 3 darab váza, jelzett, kopással, m: 16-21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF