Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3385035
12518
493
Szecessziós virágmintás kiöntő, kis kopással, m: 16 cm
3385043
12519
493
Bone Bell China angol kétrészes szószkínáló, jelzett, 25x23 cm
3385012
12520
493
3200
Olívabogyó kínáló szett, kétféle olívabogyóhoz, 6 darab WMF olíva villával, h: 40 cm alatt 3384392
12521
493
5 darab porcelán és gipsz kegytárgy szobor, közte sérült, m: 12 cm alatt 3384384
12522
493
Három macska - kézzel festett gyermekjáték porcelán, 9x7 cm 3384104
12523
493
3200
Kínai Buddha szobor, kis kopással, m: 18 cm
3384099
12524
493
Virágmintás német bonbonier, jelzett, kis kopással, 15x10,5 cm 3383710
12525
493
3 darab szervírozókanál, h: 23 cm alatt 3381906
12526
493
Aquincum Szeged látképes váza és hamuzó, jelzett, m: 20,5 cm
3377519
12527
493
cca 1930 Carstens Reichenbach arany virágmintás váza, jelzett, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF