Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3254354
12465
493
3352698
12466
493
Diuschu 5 darab csészealj, jelzett, kis kopással, d: 14 cm
3349811
12467
493
Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kopással, m: 18 cm 3351800
12468
493
Régi porcelán madár figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm
3349946
12469
493
Kézzel festett kínai dísztál, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
3217549
12470
493
Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
3341847
12471
493
2200
cca 1890 C. Tielsch and Company talpas emlékpohár, jelzett, lepattanással, m: 12,5 cm
3345584
12473
493
Osztrák porcelán kínáló, mitológiai jelenettel, Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm
3351272
12475
493
Kakas 2 tyúkkal, jelzett, kis kopással, m: 15 cm alatt 3351276
12476
493
Polonne kicsinyét szoptató őz, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3350614
12477
493
Koszorúslányok. 2 darab porcelán figura, m: 21 cm
3350612
12478
493
Porcelán fiú és lány figura, illetve szerelmespár, m: 10-16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF