Porzellan

Zahl der Lose: 310

12465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Diuschu 5 darab csészealj, jelzett, kis kopással, d: 14 cm
12466.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kopással, m: 18 cm
12467.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi porcelán madár figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm
12468.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett kínai dísztál, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
12469.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
12470.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890 C. Tielsch and Company talpas emlékpohár, jelzett, lepattanással, m: 12,5 cm
12471.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Osztrák porcelán kínáló, mitológiai jelenettel, Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm
12473.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kakas 2 tyúkkal, jelzett, kis kopással, m: 15 cm alatt
12475.

Rufpreis:
2 400 HUF

Polonne kicsinyét szoptató őz, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
12476.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koszorúslányok. 2 darab porcelán figura, m: 21 cm
12477.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Porcelán fiú és lány figura, illetve szerelmespár, m: 10-16 cm
12478.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF