Porzellan

Zahl der Lose: 310

Booths Vadász mintás angol fajansz kávés vagy teás kanna. jelzett, hibátlan 20 cm
12493.

Rufpreis:
3 000 HUF

ARCA collezione dísz mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
12494.

Rufpreis:
3 000 HUF

ASA geometrikus díszítésű királykék tárolóedény, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12495.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Meissen kínálótálca és tálka, jelzett, kis kopással, d: 13 cm, 34x12 cm
12496.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm
12497.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cseh alt wien rokokó hölgy figura, jelzett, m: 6,5 cm
12498.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1925 Porzellanfabrik Weißenstadt Dürrbeck & Ruckdäschel egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12499.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lajhár és tigris alakú porcelán persely, hibátlan, 9x7 cm
12500.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria aranyozott virágmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, d: 19,5 cm
12501.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ritzenhoff egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
12502.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria aranyozott mintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12503.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német historikus jelenetekkel díszített jelzett fogkefetartó, m: 12,5 cm
12504.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF