Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362285
12435
493
Royal Delft tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 23 cm
3201335
12437
493
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
3310475
12438
493
Spring Ironist angol fajansz tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással. d: 17 cm
3340824
12439
493
2200
Porcelán kacsa figura, m: 11,5 cm 3340542
12440
493
Kínai halász figura, m: 20 cm
3362000
12442
493
Pickwick epermintás kiöntő, jelzett, orránál kis mázhibával, 24x15 cm
3361493
12444
493
Oprawa lámpatest, búra nélkül, jelzett, kopással, m: 28 cm 3361196
12445
493
Antik szószkínáló és sóborskínáló, egyik jelzett, h: 10-20 cm
3361126
12446
493
Delft porcelán tétel, klf méretben
3366082
12447
493
Rosenthal egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
3324411
12449
493
Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzett hibátlan, h: 39 cm
3323460
12450
493
Rosenthal virágtartó edény, jelzett, d: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF