Porzellan

Zahl der Lose: 310

Royal Delft tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással 23 cm
12435.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
12437.

Rufpreis:
2 400 HUF

Spring Ironist angol fajansz tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással. d: 17 cm
12438.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán kacsa figura, m: 11,5 cm
12439.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kínai halász figura, m: 20 cm
12440.

Kínai halász figura, m: 20 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Pickwick epermintás kiöntő, jelzett, orránál kis mázhibával, 24x15 cm
12442.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Oprawa lámpatest, búra nélkül, jelzett, kopással, m: 28 cm
12444.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik szószkínáló és sóborskínáló, egyik jelzett, h: 10-20 cm
12445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Delft porcelán tétel, klf méretben
12446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal egyszemélyes reggeliző készlet, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
12447.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzett hibátlan, h: 39 cm
12449.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal virágtartó edény, jelzett, d: 9 cm
12450.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF