Porzellan

Zahl der Lose: 310

Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
12451.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Régi német elefánt figura, 12x11 cm
12452.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hutscnereuther Selb szószos edény, jelzett, kopott, h: 24 cm
12453.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm
12454.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fasold & Stauch jégtáncos, jelzett, ragasztott, sérült, m: 20,5 cm
12455.

Rufpreis:
3 000 HUF

Unterweissbach váza. virág dísszel. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
12456.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pirkenhammer kávés kanna, jelzett, m: 18 cm
12457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csibe alakú fali párologtató / szálváza, 18x8 cm
12459.

Rufpreis:
2 800 HUF

12460.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
12461.

Rufpreis:
1 600 HUF

Angol dísztál, historizáló mintával, jelzett, d: 26,5 cm
12463.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hong Kong-i dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
12464.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF