Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272910
12451
493
2200
Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
3327998
12452
493
Régi német elefánt figura, 12x11 cm 3326277
12453
493
Hutscnereuther Selb szószos edény, jelzett, kopott, h: 24 cm
3291714
12454
493
Zsánerjelenetes irizáló kisváza, jelzett, m: 13,5 cm
3292400
12455
493
Fasold & Stauch jégtáncos, jelzett, ragasztott, sérült, m: 20,5 cm 3278777
12456
493
Unterweissbach váza. virág dísszel. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
3325129
12457
493
Pirkenhammer kávés kanna, jelzett, m: 18 cm
3324448
12459
493
Csibe alakú fali párologtató / szálváza, 18x8 cm
3108950
12460
493
2200
2 db PM német porcelán áttört kínáló d: 26 cm, hajszálrepedéssel, + kis tálka 10 cm. Matricás, jelzett, kis kopással
3149171
12461
493
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
3256969
12463
493
Angol dísztál, historizáló mintával, jelzett, d: 26,5 cm
3256974
12464
493
Hong Kong-i dísztál, jelzett, d: 23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF