Porzellan

Zahl der Lose: 310

12343.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aranyozott hat személyes mokkás készlet kannával + egy váza
12344.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1891 Waechtersbacher Steingutfabrik 2 darab szecessziós virágmintás dísztál, jelzett, aranykontúrozott, sérülésekkel, d: 18 cm
12345.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hummel porcelán angyalka gyertyatartó, jelzett, kopással, m: 6,5 cm
12346.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12347.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

12348.

Rufpreis:
5 000 HUF

Harmonikás puttó. Jelzett német porcelán szobor, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
12349.

Rufpreis:
8 000 HUF

12351.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Tertia Gyermekét szoptató anya. Jelzett: "Tertia", m: 19 cm
12352.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

1985, 8 darab japán porcelán pohár, jelzett, közte lepattanással, m: 8,5 cm
12353.

Rufpreis:
8 000 HUF

12354.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12355.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF