https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 310
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3159705
12343
493
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
3 db kínai művészi porcelán edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3327519
12344
493
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Aranyozott hat személyes mokkás készlet kannával + egy váza 3326299
12345
493
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1891 Waechtersbacher Steingutfabrik 2 darab szecessziós virágmintás dísztál, jelzett, aranykontúrozott, sérülésekkel, d: 18 cm 3323409
12346
493
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hummel porcelán angyalka gyertyatartó, jelzett, kopással, m: 6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142999
12347
493
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria China historizáló kávés és süteményes készlet. Narancssárga márvány alapon historizáló jelenetekkel. Jelzett, kopással, kávés készletben egy alátét és fedő hiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
3101803
12348
493
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt
Das Lot is nicht erreichbar
3351915
12349
493
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Harmonikás puttó. Jelzett német porcelán szobor, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3345361
12351
493
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3336101
12352
493
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Tertia Gyermekét szoptató anya. Jelzett: "Tertia", m: 19 cm 3382402
12353
493
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1985, 8 darab japán porcelán pohár, jelzett, közte lepattanással, m: 8,5 cm 3385142
12354
493
0
7500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Villeroy & Boch "Julie" reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3381256
12355
493
0
9000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal madármintás bonbonier. jelzett, lepattanással, d: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse