Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3361201
12329
493
4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
3361564
12330
493
F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
3361490
12331
493
Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér, fémfonattal talpas kínálóvá alakítva, lepattanással, jelzett, d: 23 cm
3363873
12333
493
7500
cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
3298833
12334
493
6500
cca 1900-1905 Herendi óherendi virágmintás lámpatest, jelzett, m: 15 cm 3242192
12335
493
3800
Antik porcelán tojás felső része, aranyozással és virágmintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül, némi kopással, 13,5x10x5 cm
3325717
12336
493
Royal Dux talicskát toló lány. Jelzett, restaurált, 30x24 cm 3325830
12337
493
3325839
12338
493
Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
3363872
12339
493
3381917
12341
493
Aquincum öltözködő lány + Hollóházi matyó lány figurák, jelzett, m: 10 cm alatt 2824888
12342
493
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF