Porzellan

Zahl der Lose: 310

4 db klf német fehér mázas váza. 12-20 cm
12329.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

F. Winkle & Co. "Pheasant" angol 11 darabos tál garnitúra, jelzett, kopással, 1-1 lepattanással, d: 20-22,5 cm
12330.

Rufpreis:
8 000 HUF

Josef Steidl Znaim virágmintás dísztányér, fémfonattal talpas kínálóvá alakítva, lepattanással, jelzett, d: 23 cm
12331.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900/20 Cseh figurális váza, sorszámozott, javítással, sérüléssel, m: 27 cm
12333.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

cca 1900-1905 Herendi óherendi virágmintás lámpatest, jelzett, m: 15 cm
12334.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Antik porcelán tojás felső része, aranyozással és virágmintával díszítve. Kézzel festett, jelzés nélkül, némi kopással, 13,5x10x5 cm
12335.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Royal Dux talicskát toló lány. Jelzett, restaurált, 30x24 cm
12336.

Rufpreis:
10 000 HUF

12337.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lány kosárral. Th. Chuen jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
12338.

Rufpreis:
10 000 HUF

12339.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aquincum öltözködő lány + Hollóházi matyó lány figurák, jelzett, m: 10 cm alatt
12341.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
12342.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF